Монтаж

KaminHall спеціалізується на установці камінів та виконанні відповідних установок для їх безпечного використання. Наші фахівці мають багаторічний досвід, необхідні знання і практичні навички, необхідні для виконання даного виду робіт. Таке поєднання гарантує високу якість монтажних послуг, що виражається в комфорті та зручності подальшої експлуатації систем. Довіривши установку камінів нашим фахівцям, ви можете бути впевнені, що кожен етап робіт буде виконаний з належною ретельністю як з точки зору безпеки, так і з точки зору естетики.


Окремі печі, електрокаміни та камінні топки збираються за власним проектом та проектом замовника. Ми також будемо раді надати технічні та візуальні консультації. Крім того, в рамках наших послуг ми також встановлюємо сталеві димарі. Ми також відновлюємо існуючі каміни та будуємо садові грилі з нуля. Також ми встановлюємо біокаміни на терасі, патіо чи балконі.


Ми надаємо всі послуги в Києві та околицях, а також по всій Україні. Якщо ви маєте додаткові питання, зв'яжіться з нами.

telegram
viber
whatsapp